Sanctum - ми створюємо стан

Студія йоги і здорового харчування SANCTUM.

Йога – відповідає на питання, показує потенціал, шлях і методи, розширює сприйняття, сприяє усвідомленості. Тільки ви визначаєте межі можливого.

Переваги простору

Йога для нас - спосіб життя. Розповімо, покажемо, проведемо

Просторі, світлі зали з дерев'яними підлогами і панорамними вікнами

Просторі, світлі зали з дерев'яними підлогами і панорамними вікнами

Затишні, комфортні роздягальні, оснащені всім необхідним

Припливно-витяжна вентиляція: постійно поновлюваний свіже повітря

Зручні килимки і чиста вода

У нас ви зможете займатися на свіжому повітрі в теплу пору року

Ми знаходимося в історичному центрі міста

Свіжа, ідеально збалансована, смачна і корисна їжа і напої

Наші викладачі

Володимир Поляков

Інструктор

“Йога підкорила мене своєю практичністю і легкістю: вона проста для входу в практику, тобто будь-яка людина будь-якого віку з будь-яким рівнем підготовки або не підготовлена може знайти для себе корисні відповідні вправи йоги. Але продовжуючи практику довше, я побачив, що зі зміцненням тіла вона ускладнюється, а далі дійшов висновку, що навіть практикуючи тілесно орієнтовану йогу можна удосконалюватися практично нескінченно.

 

Любов до східної філософії допомогла мені відкрити філософський, релігійний та духовний аспекти йоги. А вони, в свою чергу, привели мене до дивовижного світу Ведичної будови світу та суспільства. Концепція йоги та індійської філософії, допомогли мені не тільки відновити здоров’я, привести в гарну форму тіло, розвинути в ньому силу та гнучкість, але і зібрати в єдине ціле розуміння світу, суспільства і свого місця в ньому. Поступово йога з тілесної практики перетворилася на спосіб життя і заповнила його все.

 

Щоб почати практику, достатньо потрапити на заняття йогою або поговорити з досвідченим практиком, поставити йому питання, які Вас турбують. У січні 2006 року я став викладати йогу. Тепер будь-який момент життя я намагаюся проживати відповідно до принципів йоги. Своїми досвідом і набутими знаннями ділюся на заняттях. Під час занять йогою в класах викладаю хатха-йогу: асани, пранаяму, крия, вьяяма, віньяса. Основні цілі: поліпшення здоров’я і функціональності тіла, його зміцнення і розвиток гнучкості, вдосконалення роботи з увагою і, звісно, розслаблення”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Володимир Ткаченко

Інструктор

Володимир Ткаченко (Даршан Дас)

Сертифікований викладач Чернігівської технологічної лінії хатха йоги й інтегрального тренінгу.
Досвід практики йоги понад 15 років.
“Вперше я познайомився з йогою у 2004 році, потрапивши на заняття до Олександра Таїшева (Шамбо). Далі було знайомство з засновником Чернігівської школи Сергієм Сідорцовим (субхи Дас), який змінив моє життя кардинально, за що я безмежно вдячний йому.
Надалі завдяки Сергію я познайомився з індійським Майстром Дев Дасом Махарадж та занурився у Крійя-йогу.
Викладацьку діяльність я почав в 2008, продовжуючи традицію Чернігівської школи.
Зараз я веду регулярні групові та індивідуальні заняття, заняття для початківців, а також парну йогу”.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ігор Баранов

Інструктор

Ігор Баранов є сертифікованим інструктором універсальної йоги. Свого часу Ігор відкрив у собі нові можливості завдяки знайомству з практиками відомого інструктора Андрія Лаппи, а зараз за його плечима 20-річний досвід створення і вдосконалення власних методик тренувань.

 

Варто також зазначити, що Ігор має вищу медичну освіту і практикує як мануальний терапевт.

 

Ігор дотримується принципів універсальної йоги, в якій кожному надається широкий спектр практик для створення максимально ефективної індивідуальної програми. Завдяки цьому тренування відмінно підходять як початківцям, так і досвідченим практикам. Кожне заняття є неповторним, оскільки будується з урахуванням потреб поточного моменту.

 

На заняттях робляться акценти на коректному виконанні асан і пранаям, роботі з увагою, техніках усвідомленого розслаблення. Ви навчитеся краще відчувати своє тіло, а також відкриєте нове бачення та розуміння себе і навколишнього світу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ксенія Вантула

Хатха-йога

Мене звуть Ксенія Вантула.

 

Я тренерка з гімнастики йогів. Досвід особистої практики 7 років.

Мій шлях викладачки почався у 2018 році, в м.Дніпро. Там я займалася та навчалася, відвідуючи класи з йоги23, методики Андрія Сідерського.

З дитинства я не була спортивним дитиною, просто, як і всі діти в школі, ходила на ЗФП. Незважаючи на те, що фізичні вправи мені давалися легко, я входила до спец. групі через проблеми з поставою, колінами і слабким імунітетом.

 

Коли я була студенткою, та активно займалася плаванням.

Тоді я вперше дізналася про йогу та її вплив на організм людини.

Свої перші тренування я запам’ятала добре. Вони були складні, я довго і повільно адаптувалася до навантажень, погано дихала, втрачала рівновагу, зовсім не відчувала тіло. Але мені подобалося відчуття легкості та енергійності в тілі. Поступово почав проходити біль у попереку і колінах. Я помічала як змінюється мій емоційний стан, поліпшується уважність, усвідомленість, сон.

Це підштовхнуло мене вивчати йогу для себе і викладати в майбутньому.

 

Освіта:

 

У 2015 році закінчила Дніпропетровську медичну академію, отримавши диплом лікаря за фахом «Лікувальна справа». До цього, в старших класах, навчалася в спеціалізованому медичному ліцеї.

 

2018 – навчання йоги на семінарах В.Петренко в м.Дніпро (методика А.Сідерского).

 

У 2019 вивчала кінезіологію та спортивну реабілітацію в школі “Реабілітолог”.

 

З 2020 і донині навчаюся в школі йоги Андрія Сідерського, за методом якого веду заняття.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наталія Ендржієвская

Инструктор

Йога для мене – це прикладна система знань, з широким набором інструментів, що дозволяють розкривати свій духовний потенціал і при цьому залишатися успішним і гармонійним на фізичному рівні. Почавши свою подорож у Йогу з запитів фізичних 20 років тому, я не припиняла ставити собі питання про устрій світу, про обмеження і способи їх подолання, про складнощі взаємодії з внутрішнім і зовнішнім. Найбільш вичерпні відповіді отримала, заглиблюючись у світ Йоги та філософії Адвайта Веданти. Пройшла сертифікацію в міжнародному Шивананда Йога Веданта центрі й ділюся отриманим досвідом.

 

Мої класи – м’яка, текуча, плавна йога. Акцент на відновлення контакту з тілом, занурення в дихання, звільнення від психо-емоційних блоків і затисків. Результат – тіло, яке відпочило та наповнилося ресурсом, розуміння своїх потреб на фізичному, психічному і ментальному рівнях та напрацювання інструментів для усвідомленого творення себе.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Катерина Фарфур

Універсальна йога

Магістр рекреації, фізичного виховання та оздоровчої фізичної культури зі стажем викладання понад 15 років. 10 років тому закохалася в йогу, закінчила сертифікаційний курс “Універсальна Йога” Андрія Лаппи, навчалася у Анатолія Зенченка та в «Школі викладачів йоги» Олени Сідерської і Сергія Мироненка.

 

«Я прискіплива у своїй роботі, люблю правильні форми. Мені подобається вибудовувати геометрію тіла: коли коліно над п’ятою; плече над кистю; голова, спина і таз в одній лінії; плечі від вух, а ребра від таза. Приділяю увагу збалансованій роботі м’язів, цілісності і зібраності всього тіла, усвідомленості у виконанні кожного руху,  синхронізації дихання і асан. Я перфекціоніст. Люблю робити те, що вмію, і робити це якісно.

 

Мої заняття підійдуть і новачкам, і тим, хто продовжує практику.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Микола Суковач

Хатха-йога, універсальна йога

Микола Суковач – інструктор з йоги з досвідом практики понад 20 років.

 

Дотримується думки визнаних майстрів йоги про те, що успіх в цій справі ховається в комплексному підході, де враховується спосіб мислення та дії, регулярність практики асан, пранаями та медитації, вивчення філософії та наявність ідеації у всіх аспектах життя.

 

Переконаний в тому, що Хатха-йога за допомогою тіла (Ха) допомагає контролювати і очищати певні шари розуму (Тха), а також стає надійною платформою для глибинного усвідомлення справжнього Я.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Domenica

Хатха-йога

Йогу практикую з 2008 року. Почала в студії YOGA23 Андрія Сідерського. Пізніше вивчала й інші напрямки в різних школах світу – Індія, США, Індонезія, Бельгія, Англія і Німеччина. Навчалася і викладала по методу YOGA23. Зараз моя практика – це синтез класичної хатха-йоги, цигун і практичної психології.

 

Проект DOMENICAYOGA почався у 2012 році. Сьогодні я регулярно проводжу групові та персональні практики в Києві. Також, у мене є онлайн практики і курси відеоуроків.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Абонементи

Разове відвідування

Будь-яке групове заняття відповідно до розкладу

 

Килимок і вода включені у вартість відвідування

300 грн

ВИБРАТИ

Абонемент на 11 занять

Будь-які групові заняття відповідно до розкладу

Термін дії – 30 днів з моменту першого відвідування

Килимок і вода включені у вартість відвідування

3 000 грн

ВИБРАТИ

Індивідуальне заняття

Килимок і вода включені у вартість відвідування

за домовленістю

ВИБРАТИ

Оставьте ваши контакты

[contact-form-7 id="162" title="Перезвоните мне!"]